ბიზნეს გეგმების მომზადება
ჩვენს მიერ შედგენილი ბიზნეს პროექტები მორგებულია საფინანსო ინსტიტუტების მოთხოვნებს და განსხვავდება ტიპური პროექტებისგან.
ბაღების გაშენება
ხეხილის ბაღის სწორად გაშენება მომავალი წარმატების მნიშვნელოვანი ფაქტორია.
დაფინანსიების წყაროების მოძიება
გაქვს კარგი იდეა, აწყობილი საქმე, შესაბამისი ცოდნა და ხარ შენი საქმის პროფესიონალი, თუმცა არ გაქვს ფინანსები იმისთვის რომ ან ახალი საქმე წამოიწყო, ან არსებული ბიზნესი განავითარო?!
ჩვენ შესახებ
კომპანია ,,აგრო ვიჟენი’’ არის საქართველოს ბაზარზე ერთადერთი აგრო საკონსულტაციო ცენტრი, რომელიც გთავაზობთ აგრო ბიზნესთან დაკავშირებული ნებისმიერი პრობლემის მოგვარებასა და მრავალწლიანი კულტურების ბაღის სრული მომსახურებით გაშენებას.
მიწის შეფასება და ვარგისიანობის დასკვნა
თუ ფლობთ სასოფლო-სამეურნეო მიწას, გაქვთ სურვილი ჩაერთოთ აგრობიზნესში და არ იცით რისთვის შეიძლება გამოიყენოთ ეს მიწა - სწორედ ასეთ პირებს ვუწევთ კონსულტაციას.
სპეციალისტის მომსახურება
აგრობიზნესში, წარმატების ერთ-ერთი უმნიშვნელოვანესი ფაქტორი, სწორედ რომ სფეროს სპეციალისტის პროფესიული რჩევა და მომსახურებაა.
ხეხილის ბაღის სწორად გაშენება მომავალი წარმატების მნიშვნელოვანი ფაქტორია. გასათვალისწინებელია ისიც, რომ თუ ბაღი არასწორადაა გაშენებული, წესების დაცვის გარეშე, სავალალო შედეგი მფლობელს რამდენიმე წელიწადში დაუდგება.